صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
پیام دبیر اجرایی کنگره

از دیر باز پیشگیری، تشخیص و درمان سه ركن اصلي و  شناخته شده ی نظام سلامت به شمار می رفته است.
بیش از سه ربع قرن از معرفی وحضور متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی در دنیا می گذرد؛ در این مدت مقوله ی طب توانبخشی با رویکرد علمی، تیمی و چند جانبه نگری به بیمار و بیماری و تاکید بربهبود عملکرد جسمی، روحی و اجتماعی دریچه ای نوین از نگاه به سلامت را  عرضه داشته است.
با تغییر الگوی بیماری ها و شیوع اختلالات مزمن و ناتوان کننده و وابسته به سن ، به نظر می رسد هیچ جنبه ای از پزشکی پزشکى امروز بی بهره از خدمات طب توانبخشی نباشد. شاید بتوان به این بخش از طب به عنوان حلقه ی مغفول و یا با نگرشی مثبت تر حلقه ی مکمل زنجیره سلامت نگریست.
با این دیدگاه عبارت "طب توانبخشی حلقه مکمل زنجیره سلامت" به عنوان شعار بیستمین کنگره سالیانه طب فیزیکی و توانبخشی ایران انتخاب شد.
در این همایش که به مدد  مشاركت اساتید، همکاران ، دستیاران و دانشجویان رشته های مختلف علوم پزشکی و توانبخشی ميسر شده است، تلاش شده تا ارائه مطالب باليني و علوم پايه ى کاربردى زمینه ای برای ارتقاء عملکرد تیم توانبخشی فراهم اورد.
در پایان بر خود لازم ميدانم از كليه عوامل اجرائي كنگره از جمله جناب اقاي دكتر نظام ابادي و نيز جناب اقاي امامي زاده مدير عامل و  پرسنل محترم شرکت مهناد قدرداني نمايم.
همچنين از شرکت های دارویی و تجهیزاتی حامی و حاضر در کنگره كه در امر پشتيبانى از برگزارى همايش مشارکت داشتند نىزصمیمانه سپاسگزارم.
 انشاا... با تلاش جمعی و احترام متقابل به حقوق یکدیگر و بيماران شاهد ارتقائ كمي و كيفي  خدمات توانبخشی به  نیازمندان باشیم و به اميد پر رنگ تر شدن و تثبيت اين خدمات در نظام سلامت.


دکتر سید احمد رئیس السادات
دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران و دبیر اجرایی کنگره


 
گالری
ورود اعضا
اخبار
درباره ایران
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
-
حامیان کنگره